Sipariş Ver

Ürün, Kargo & Teslimat, Ödeme Bilgileri;

( * ) İşareti Olan Alanları Doldurmak Zorunludur.

2 Kutu Siparişlerinizde, Geciktirici Sprey Hediye!

3 Kutu Siparişlerinizde, Bayan Azdırıcı ve Geciktirici Sprey Hediye!

Müşteri Bilgileri;

Sipariş ve Kargo teslimatı hakkında bilinmesi gerekenler;

1. (*) İşaretli olan yerler zorunlu olarak doldurulmak zorundadır. Bu zorunlu alanlar, sizinle rahat iletişim kurabilmemiz ve ürün teslimatında herhangi bir problem yaşanmaması içindir.

2. Sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır ve 2048 bit şifrelenmektedir. Girmiş olduğunuz bilgiler kesinlikle 3. şahısların eline geçmez ve bizim tarafımızdanda asla paylaşılmaz.

3. Adres'e teslim seçeneğini seçerseniz, vermiş olduğunuz siparişiniz sizin belirttiğini iş, ev, otel vs. adresine gönderilecektir. Bu servis ücretsizdir.

4. Şube'den teslim seçeneğini seçerseniz, vermiş olduğunuz siparişiniz sizin belirttiğiniz kargo şubesine gönderilecektir. Siparişiniz kargo şubesine geldiği zaman, kargonuzu kendiniz gidip şubeden alabilirsiniz. Bu servis ücretsizdir.

5. Şube'den teslim seçeneğini seçerseniz adres bölümüne kargo şubesi yazabilirsiniz, eğer şubenin adını biliyorsanız şube adınıda yazabilirsiniz.

6. Siparişinizi verdikten sonra aynı gün içersinde çağrı merkezimiz sizinle iletişime geçerek adres yada kargo şubesinin teyidini sizden alacaktır. Teslimatta sorun yaşanmaması için adres detaylarınız sistem üzerinden öğrenilerek kesinleştirilir. Aynı şekilde, dilediğiniz semtteki kargo şubesinin ismini bilmiyorsanız, çağrı merkezi arkadaşlarımız sizin için kargo şubesini bulacak ve siparişinizi tamamlayacaktır. Sipariş verdikten sonra lütfen iletişim telefonunuzun açık olduğundan emin olunuz.

7. Eğer sipariş formu doldurmak istemiyor, yada dolduramıyorsanız, 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayarakta siparişlerinizi verebilirsiniz.

Sipariş ve Destek Hattı: (0850) 346 71 21

Cialis Banner